FORUM

MERT ÇELİK

Etbis Kare Kode Html

Merhaba etbis kayıt işlemini tamamladım site doğrulaması esnasında görünen html kodumu elektrik kesilmesi sonucu kaydetmediğim için bulamıyorum site doğrulama işlemini nasıl gerçekleştireceğim? Tekrar html kodumu nereden bulabilirim?

E-Ticaret Bilgi Platformu

Merhaba, anasayfada yer alan "ETBİS GİRİŞ" bölümündeki "İşletme Girişi" butonuna tıklayınız. Açılan e-devlet sayfasından ETBİS'e giriş yapılabilir. Açılan ekranda "ETBİS'e kayıt ol" sekmesini seçin. Daha önce eklemiş olduğunuz kayıtlı site bilgilerinize giriş yaptığınızda son adımda yer alan site doğrulama alanında kodu tekrar görebilirsiniz.

Yanıtla

ÖZGÜR EREN

Söylediğiniz gibi yapınca, bu site daha önce eklenmiştir uyarısı çıkıyor.

Yanıtla

SEMİH ÇALIŞKAN

Aynı şey benim içinde geçerli. Sitelerimi daha önceden eklemiştim. O dönem karekod eklemedim ve site doğrulaması yapılamadı. Şimdi yapmak istediğimde karekod ekleme ve doğrulama adımları gözükmüyor. Site eklendiği için tekrar kayıt yapmaya da izin vermiyor. Lütfen yardım..

Yanıtla

ŞÜKRAN YÜKSEL

aynı durumdan bizde muzdaribiz

Yanıtla

SÜLEYMAN GÜNCÜ

aynı durumu bizde yaşıyoruz. varolan websayfamızı doğrulatmak istiyoruz. çözümü nedir ?

Yanıtla

AŞKIN AYGÜN İNCESULU

Merhaba sitemize kodu girdiğimiz halde karekodu resim olarak gelmemektedir. Çözümü nedir ?

Yanıtla

SERKAN GEZER

Cevap bulamadım ama kısa süre önce kendim çözdüm.
Şöyle yapalım:
Ana Kullanıcı Panelinde TIKLA: "Kayıtlı Siteler"
Site bilgilerinin olduğu kutucuk içinde TIKLA: "Siteye Git"
Açılan pencerede site kayıt esnasında geçilen adımları göreceksiniz. En son adıma TIKLA: "Site Doğrula"
Kodun olduğu sayfa açılacak. TIKLA: "Kopyala"
Sitenizde uygun bir yere ekleyin.

Yanıtla