FORUM

ERGİN ALTUN

Magento E-ticaret Yazılımı

Magento : Ebay ve Paypalın iştirakleriyle kurulmuş. 2019 yılında adobe'ye satılmıştır. 1M yakın modülü ile pazarın %80 ini kapsamaktadır. Türkiyede büyük bir çok şirket Magento'yu tercih etmektedir.

ERDAL VURAN

Merhabalar; Öncelikle şunu belirtmek isterim, Magento alt yapısı ile ileriye dönük büyüme noktasında ciddi sorunlar yaşanabilir, firmaların kendilerine özel yerel yazılım üretmesini daha doğru bir yaklaşım olur. Yerel ve Milli yaklaşımlar gelecek Türkiye'si içinde önemlidir.

Yanıtla

ERGİN ALTUN

Hayır tam aksine büyümeye yönelik hedefi olan tüm türkiyedeki büyük şirketler magneto 'yu tercih ediyor. Şöyle düşünün ortalama 1 yıl bir eticaret sistemini. yazılması orta ölçekli 5 yazılımcıya ihtiyacınız var her birine senelik 60 bin tl maaş ödiceksiniz. x 5 yapın. Bu yazılımcıların sizi yarı yolda bırakma ihtimaline karşılık güvencenizde yok. Paranız çöpe gitmiş olucaktır. Magento ve açık kaynaklı sistemler candır.

Yanıtla

SEMİH HÜKÜMDAR

Magento veya Hazır e-ticaret platformları yurt dışı kaynaklı yazılımlardır. 3. part modüllerin çok olması nedeni ile bir çok hata olmaktadır. magento hazır sistemler içerisinde en iyi olan yazılım olmasına rağmen bunu kullanmanız yerine, türkiyede hizmet veren kurumsal firmalardan alacağınız sistemler size daha sağlıklı katkı sağlayacaktır. www.hukumdar.com.tr sitesin de olan paketleri inceleye bilirsiniz.

Yanıtla