FORUM

AHMET GÜMÜŞTEKİN

Web sitelerimiz için logo nasıl ekleniyor?

Merhaba; Etbis'de kayıtlı sitelerimize logo ekleyemiyoruz? Nasıl eklendiği konusunda bilgisi olan var mı?

HAYATİ AKYÜZ

Merhaba, bu kurulumu tamamlayan bir kullanıcı olarak öncelikle ETBİS in kayıt süreçlerini tamamlamak gerekiyor. İstenen bilgileri sisteme kaydettikten sonra son adımda (DOĞRULAMA) ETBİS bir kod veriyor. Bu kodu sitemizin ''Footer'' kısmına ekledikten sonra QR kodu sitemizin alt bilgi alanında görünmüş oluyor. Footer eklenmesi için sitemizde bir kaç basit kod güncellemesi yapmamız da şart. Hazır platformlar yada diğer yazılımlarda bu işlem oldukça kolay. Bununla birlikte LOGO dan kastınız ETBİS in ekranında görüntülen logo ise bu daha kolay. Porifimizde oluşturdğumuz firma kayıtlarında kalem işaretine tıklayıp düzenleme yaptığımızda bu seçenek karşımıza çıkıyor. Saygılar.

Yanıtla

AHMET GÜMÜŞTEKİN

Bahsettiğim etbis logosu değil. ETBİS üzerinde açılan site sayfamıza logomuzu ekleyemiyorum. ETBİS'in ilk kurulduğu dönemde kayıtlıydık ve eski veritabanından gelen sitelerimiz var ve logo o zaman yoktu şimdiyse müdahale edemiyoruz. Sorun orada!

Yanıtla

SELİM ÖZDEN

Evet aynı problemi bizde yaşıyoruz lütfen kim hazırladıysa bu sisteme birde kullanma klavuzu eklesin yıllardır webtasarım yaparım böyle zorluk yaşamadım. insan bir video çeker. ben hazırladım ister kullanın ister kullanmayın gibi olmuş. Saatlerdir menülerden arıyorum sonuç yok.

Yanıtla