ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.babymall.com.tr

ÖZELCAN BABYMALL MAĞAZACILIK DAĞITIM TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

EHLİBEYT MAHALLESİ TEKSTİLCİLER CADDESİ TÜRELİ İŞ MERKEZİ NO:14/2 BALGAT-ÇANKAYA/ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0686042541200020

Vergi No: 6860******

İşletme Adı: ÖZELCAN BABYMALL MAĞAZACILIK DAĞITIM TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: ozelcananadolu@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Babymall, 2014 yılında, doğum öncesi ve doğum sonrası dönemde anne bebek ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik; kaliteyi, konforu, güvenliği, sağlığı en üst düzeyde sunarak, bebeklerini büyüten ailelere sağlıklı ve mutlu anlar yaratmayı hedefleyerek kurulmuş bir anne bebek mağazasıdır. Hem çevrimiçi hem de cadde mağazaları ile anne bebek ihtiyaçlarını karşılamak için; bebek arabası, oto koltuğu, bebek odası mobilyası, sağlık, beslenme, güvenlik, banyo, oyuncak gibi kategorilerde geniş bir ürün yelpazesi ile bebeğiniz için her şeyi kolaylıkla bulabileceğiniz kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 20 yılı aşkın süredir, tecrübemizi, kaliteli ve yenilikçi bakış açımız ile birleştirip, mutlu ailelerin hayatlarının bir parçası olmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz. BabyMall ailesi olarak, sadece faaliyette bulunduğumuz sektörlere değil, tüm kişi ve kurumlara en iyi hizmet ve ürünü sunarak, saygınlığını gelecek kuşaklara aktarma hedefi ve ilkeleriyle çalışıyor, bu doğrultuda, Güven, Şeffaflık, Topluma ve çevreye duyarlılık, İnsan odaklı olmak, Bilgiye öncelik vermek, Değerlerine sahip çıkmak İlkeleri ile hareket ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler