ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.alisbilgisayar.com

ALİS BİLGİSAYAR MATBAACILIK KIRTASİYE DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

BAŞAK MAHALLESİ MEVLANA CELALEDDİNİ RUMİ CADDESİ NO 17 İSTANBUL ÇARŞI AVM İÇ KAPI NO 33 BAŞAKŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0053056011900001

Vergi No: 0530******

İşletme Adı: ALİS BİLGİSAYAR MATBAACILIK KIRTASİYE DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: yasin.cinar@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

alisbilgisayar.com olarak, teknoloji konusunda tutkuluyuz ve müşterilerimize tüm teknik ihtiyaçları için sorunsuz bir çevrimiçi alışveriş deneyimi sağlamayı taahhüt ediyoruz. Teknoloji ürünlerinde uzmanlaşmış lider bir platform olarak, son teknoloji alet, elektronik ve aksesuarlardan oluşan geniş bir yelpaze sunuyoruz. Kaliteye, satın alınabilirliğe ve olağanüstü müşteri hizmetlerine odaklanan alisbilgisayar.com en son teknolojik yenilikleri keşfetmek ve satın almak için gideceğiniz yer.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler