ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bofis.com.tr

BOĞAZİÇİ TEMİZLİK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MÜEYYEDZADE MAHALLESİ, NECATİBEY CADDESİ, NO:25 / A KARAKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0001008380600017

Vergi No: 0010******

İşletme Adı: BOĞAZİÇİ TEMİZLİK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.05.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bogazicitemizlik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Boğaziçi Temizlik İç ve Dış Ticaret Ltd Şti. 1997 yılında Karaköy’de kuruldu. Yıllarca perakende ve toptan olarak hizmet veren Boğaziçi Temizlik, bilgi ve birikimini e-ticarete taşımak için bofis.com.tr 2017 yılının ilk aylarında kurdu.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler