Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.otomayonsepetim.com

KALE ROBOTİK MAKİNA OTOMASYON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ÜÇEVLER MAH.ÜNALDI SK NO:4A/1 NİLÜFER/BURSA Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0491048656100001

Vergi No: 4910******

İşletme Adı: KALE ROBOTİK MAKİNA OTOMASYON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Endüstriyel Cihazlardan PLC,Sensör, ekran(hmi), sürücü(inventer), şalt malzemeleri satışını yapmak amacıyla 10 yıllık tecrübeye dayalı bir satış ağıdır. İnternet sitemiz ise 2017 yılından bu yana faaliyettedir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler