ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.genisreyon.com

AY-KA DIŞ TİCARET GIDA İNŞAAT İMALAT VE TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

KUZEYKENT MAH.44.SOKAK NO:12 Kastamonu - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0106005685500017

Vergi No: 1060******

İşletme Adı: AY-KA DIŞ TİCARET GIDA İNŞAAT İMALAT VE TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.03.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Genisreyon.com, yaklaşık 25 yıllık ticaret tecrübesiyle dış ticaret, toptan ve perakende satış ve pazarlama alanlarında faaliyet gösteren Ayka Şirketler Grup'un 2012 yılında hayata geçirdiği sanal mağazasıdır. E-ticaret sektöründe kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti ana amaç edinen genisreyon.com, kuruluşundan itibaren gelişimini sürdürmekte ve gerek ürün gamı gerekse müşteri hizmetleriyle sanal mağazalar arasında ön sıralarda yer almayı amaçlamaktadır. Genisreyon.com, faaliyet süresi boyunca müşteri memnuniyetini ve sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmeyi ön planda tutmuştur. Tüm siparişlerini, maksimum teknolojik donanımla sağladığı güvenli alışveriş ortamında başarıyla gerçekleştirmeye devam etmektedir. Genisreyon.com olarak müşterilerimizden gelen siparişler firmamıza ait İstanbul,İzmir,Ankara,Adana depolarından ,ürün stoklarımızda olmadığı zaman ise müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı şekilde cevap verebilmek için ürünler imalatçı,ithalatçı veya distribütör firmaların direk kendi depolarından da sevk edilmektedir. Gelişme hızımızın sürekli ivmeyle arttığı bu süre zarfında bizimle iletişimde olup görüşleriyle hiç yalnız bırakmayan ve her geçen gün sayısı hızla artan müşterilerimize,bu gelişme sürecinde bizden desteklerini esirgemeyen çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı