ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

lenstamiri.com

PRO PLUS FOTOĞRAFÇILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TATLISU MAH. DOĞUŞ SK. YEŞİLPARK RESİDENCE B-3 ÜMRANİYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0733040425500014

Vergi No: 7330******

İşletme Adı: PRO PLUS FOTOĞRAFÇILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.04.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: proplusfoto@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Pro Plus Fotoğrafçılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Ocak 2014 tarihinde İstanbul Sirkeci'de kurulan bir şirket olsa da uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Özellikle fotoğrafçılıkta kullanılan Canon lenslerde teknik servis konusundaki üst düzey tecrübemizi siz değerli müşterilerimize sunarak , kalite / zaman / fiyat performansı en iyi özel teknik servis olmaya çalışıyoruz. Ayrıca elbette video kamera , paraflaş ve fotoğraf makinesi de tamir ediyoruz. Ancak , her şeyi olduğu kadar tamir eden bir servis olmak yerine tam tersi , Canon lenslerde branşlaşma çabası içerisindeyiz. Bu yolda öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı , hızlı çözüm üretebilen ve mükemmel bir teknik servis olma vizyonu ile hizmetinizdeyiz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler