www.abbasefendi.com.tr Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ZEYDİ TRADİNG DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÇINARLI MAH CUMHURİYET CAD. CİRİTÇİ APT. NO: 59/2 SEYHAN/ADANA Adana - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0998125655000001

Vergi No: 9981256550

İşletme Adı: ZEYDİ TRADİNG DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Abbas Efendi

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abbasefendi.mobil

Kep Adresleri: zeydi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bizim hikâyemiz; Yüz yıllardır anlatılan bir hikâye Asya ile Avrupa arasında kadim “Bereketli Hilal” içinde yer alan Toros dağlarında başlayıp başı dumanlı yaylalarında endemik bitkilerin olduğu, Denizinde Akdeniz esintisi olan Dünya’nın en büyük ikinci ovası Çukurova’da, gürül gürül akan Seyhan ve Ceyhan nehirlerinin bereket kattığı, mavinin ve yeşilin tüm tonları ile iç içe deniz, dağ ve güneş ile bereketlendiği doğallığın insanına bile sirayet ettiği Adana’da yaşanmaktadır. Her şeyin sanallık ve sunilik içinde yaşandığı çağımızda, İnsanımızın özlemini çektiği doğal ve geleneksel ürünleri; “Doğaya Dönüş” yaklaşımı ile Türkiye’den tüm Dünya’ya bir tık uzaklıkta sunuyoruz. Abbas Efendi’yi bu hikâyenin tam merkezine koyarak; Tarihsel varlığın da her zaman doğanın bir parçası olan atalarımızın bir temsilcisi olarak dedemiz Abbas Efendi’den kalan mirasımızın, Nesillerdir sürdürülen Türk misafirperverliği tadında gelecek nesillerce bilinsin ve yaşansın istiyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler