Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yeniyial.com

AYKUT ÖZÇELİK -

BARBOROS MH YENİ ÇARŞI 24/16 BERGAMA İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 40468******

İşletme Adı: AYKUT ÖZÇELİK -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.12.2017

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: aykut.ozcelik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

www.yeniyial.com, 2004 yılından bu yana ticari faaliyetlerini Beyaz Eşya ve Dayanıklı Tüketim Malları alanında sürdürmektedir.www.yeniyial.com, Özçelik Ticaret Aykut Özçelik iştiraki olan e-ticaret kuruluşudur. Yıllardır etik, dürüst ve ilkeli satıcı olmayı ilke edinen kuruluşumuz, bu ilkelerini e-ticaret platformuna taşımaya karar vermiştir. Genç ve dinamik yönetim kadrosu ile yapılandırılan yeniyial.com alıştığınızın ötesinde bir müşteri hizmetleri altyapısı, onaylı tedarikçileri, ürün denetmenleri çeşitli ürünlerin bayilikleri ve sektöründe güncel stoklarından gönderim yapan nadir firmalardan birisi olarak, sizlere daima sıradışı hizmetler sunacatır. Bugün Türkiye’de online alışverişe yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan yeniyial.com, Türkiyenin en yeni ve en iyi online alışveriş sitesi olmaya adaydır. Müşterilerimiz nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Spor ve Outdoor

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler