www.bagsmood.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

DİDO DİJİTAL MAĞAZACILIK LİMİTED ŞİRKETİ

MEHMET NESİH ÖZMEN MAH. CEVİZ SOKAK NO: 6 KAT 2 GÜNGÖREN İST İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0295100194200001

Vergi No: 2951001942

İşletme Adı: DİDO DİJİTAL MAĞAZACILIK LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: didodijital@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Çantan Seni Anlatıyor! Kişisel tarzınızı ifade etmenin, ruh halinizi yansıtmanın en önemli aracıdır çantanız. Her sezon onlarca modelle yenilediğimiz koleksiyonlarımız size tam da bu imkânı sağlıyor. Koleksiyonlarımızdaki ürünler kelimenin tam anlamıyla giyebileceğiniz sanattır. Özenle seçilmişlerdir. Ülkemizdeki ve dünyadaki zanaatkârların en özgün, en titiz el işçilikleri ile hayat bulmuşlardır. Tarzınızı ifade etmenin en önemli aracının renkler olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle tüm modellerimizde 10+ renk seçeneği bulacaksınız.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler