ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

duyumarket.com.tr

DUYU MARKET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YENİŞEHİR MAHALLESİ ZİYA TIKIROĞLU CADDESİ NO 83 Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0321037018100017

Vergi No: 3210******

İşletme Adı: DUYU MARKET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.04.2019

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: duyumarket@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Çocuklarımızı en doğru yöntemlerle eğitmek ve büyütmek istiyoruz. Duyu Market ekibi olarak mesleki deneyimlerimizi ve ebeveyn olarak kazandığımız tecrübeleri çocuk gelişimi ve eğitimi alanındaki bakış açımızla yansıtmaya çalışıyor, çocuğun çevresinin özenle seçilmiş eğitici uyaranlarla donatılmasına yardımcı oluyoruz. Bu amaçla dünyadan ve ülkemizden bir çok eğitici oyuncağı ve eğitim materyalini çocukların gelişim alanlarına göre inceliyor, onaylıyor, ebeveyn ve eğitimcilere sunuyoruz. Çocuk gelişimi, oyuncak, zeka oyunları, eğitim materyalleri, terapi ve ergoterapi ürünleri konusunda Türkiye'nin en önde gelen online alışveriş sitesi olmaktan gurur duyuyoruz. Çocuk gelişimi, çocuk eğitimi, aile eğitimi, eğitici oyuncak, akıl oyunları, kitap, kırtasiye, eğitim seti, özel eğitim, okuma yazma, dikkat güçlendirme, çocuk terapisi, disleksi ve eğitici çocuk oyunları konularında uzmanlaşmış bir çocuk gelişim ve terapi marketi alışveriş sitesi olarak ilk günkü heyecan, merak ve hevesimizi koruyoruz. Bebek kitapları, eğitici oyuncaklar, zeka oyunları, anaokulu malzemeleri, terapi marketi, duyu bütünleme, duyu terapi ürünleri, kırtasiye ve spor ürünleri kategorilerinde güvenilir markaların en yeni ürünlerini dünyanın çeşitli ülkelerinden ithal ediyoruz ve anaokulu, okul, kreş, eğitim merkezi, etüt merkezi ve etkinlik merkezlerine en ucuz ve uygun fiyatlarla toptan ve perakende olarak sunuyoruz. Görsel, işitsel, taktil, dokunsal algı, mantık, akıl yürütme, hafıza, dikkat güçlendirme, koordinasyon, denge, hareket gelişimi, motor planlama, ince motor, kaba motor, duyusal bütünleme, fizyoterapi, oral-motor, dil-konuşma becerilerine yönelik ürünleri sizler için araştırıp alışveriş sitemizde sınıflandırarak sunuyoruz. Duyu Market'te yer alan çocuk ürünleri ilgi çeken birer oyuncak gibi görünmelerinin yanı sıra onların gelişimlerine ciddi katkılar sağlayan birer eğitim materyalidir. Ürünlerimiz evde, özel eğitimde, bireysel kullanımda ve okullarda sınıf içi grup etkinliklerinde, akıl oyunları sınıflarında kullanılabilir. Dikkat gelişimi, dil, okuma, yazma ve konuşma becerisi, yabancı dil eğitimi ürünleri, müzik yeteneği, sosyal, duygusal gelişim, duyusal bütünleme, fizyoterapi, yaratıcılık ve hayal gücünü geliştiren oyun ve oyuncakları sizler için seçiyoruz. Analitik düşünce, problem çözme, aritmetik beceriler, beden farkındalığı, bilateral entegrasyona yönelik ürünlerin yanı sıra, özel eğitimde otizm ürünleri, disleksi ürünleri, down sendromu, zeka gelişimini destekleyen ürünler, multisensory oda ürünleri gibi materyalleri uzman psikiyatristler gözetiminde terapi marketi kategorimizde ailelere sunuyoruz. Web sitemizde ürünlerin hangi amaçlarla, nasıl kullanılabileceği, hangi alanlarda çocuk gelişimine ve eğitimine katkı sağlayacağı hakkında açıklamaları ve videolarını bulabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler