ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.havuzdayim.com

PEKCAN HAVUZ ARITMA EKİPMANLARI İNŞAAT TURİZM VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TÜLAY AKTAŞ CADDESİ NO:1 NARLIDERE İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0725002608800019

Vergi No: 7250******

İşletme Adı: PEKCAN HAVUZ ARITMA EKİPMANLARI İNŞAAT TURİZM VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: www.havuzdayim.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: pekcanhavuz@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2013 yılında faaliyete başlayan e-ticaret sitesi internet havuz müşterileri arasında kısa sürede oldukça bilinir olmuş ve tüm Türkiye’ye satış yapar hale gelmiştir. Ayrıca birçok e-ticaret platformunda, ortak pazar yerlerinde mağazaları vardır. www.havuzdayim.com ,sitesi sektördeki ilk e-ticaret firmalarından biridir. PEKCAN’ın sektördeki öncü duruşu burada da etkili olmuştur. Sitenin faaliyete geçmesinden kısa süre sonra havuz sektöründeki birçok firma da PEKCAN’ı örnek alarak , bu sektörde yer almıştır. www.havuzdayim.com sitesinde ağırlıklı olarak PEKCAN’ın yurt dışından ithal ettiği ya da yurt içindentemin ettiği ürünlerin satışı yapılmaktadır. Site , yüzme havuzu, süs havuzu, bahçe havuzları, göletler, sauna, buhar odası, SPA, bahçe sulama ekipmanları, dikey bahçeler vs. ürün gamında hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler