ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.qawa.com.tr

GREEN PATH TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKINCILAR MAH. POSTA CAD. NO:41 GÜNGÖREN İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0411111907800001

Vergi No: 4111******

İşletme Adı: GREEN PATH TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.12.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: greenpath@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Nitelikli kahveye ulaşmanın yolu, iyi kahve çekirdeklerini bir araya getirmek ve onu kavurmaktan geçiyor. Bu da bizim için yaptığımız işin temelini oluşturuyor. Tutkumuz, sadece kahvemizi değil, onu tamamlayacak deneyimi de en iyi şekilde sunabilmektir. Deneyiminizi tamamlayacak kahvelerimiz ile uyumlu yiyeceklerimizden, mağaza ortamını tamamlayan müziklerimize kadar her şeyi özel olarak seçmeye gayret gösteriyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı