ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

teknosos.com.tr

TEKNOSOS BİLİŞİM HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÇOBANÇEŞME MAHALLESİ KIMIZ SOKAK BLOK NO: 40/Z1 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0836088060800001

Vergi No: 8360******

İşletme Adı: TEKNOSOS BİLİŞİM HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.06.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: teknosos@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Teknosos Bilişim Hizmetleri 2014 yılında çıkmış olduğumuz web dünyası yolculuğunda sahip olduğumuz 8 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimize uygun fiyat ve kalite anlayışını sunmak için ilerlemeye devam ediyoruz. Neler Yaparız ? Alan Adı, Hosting, Sanal Sunucu, Fiziksel Sunucu Kiralama, Sunucu Barındırma alanlarında hizmet veriyoruz. 300+ fazla kurumsal müşterimiz ile sürekli büyümeye devam ediyor ve var olan müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyoruz. Vizyonumuz Bütçe harcayan değil, işe yarayan çözümler üretmeyi amaçlıyoruz. Misyonumuz Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimiz ile, gün be gün değişen teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için hazırız.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler