ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.monofe.com

MONOFE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

BAĞDAT CADDESİ NO:24/18 KADIKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0622192833400001

Vergi No: 6221******

İşletme Adı: MONOFE TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: monofe@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2012 yılından bu yana 80 milyondan fazla kişiye ulaştık. Çalıştığımız ithalatçı ve distribütörlere ait 500’den fazla markanın, 30.000 'den fazla orijinal ürünü ile 50.000’in üzerinde bireysel, 10.000 üzerinde kurumsal müşterimize ürünlerimizin satışını gerçekleştirdik. Sektördeki yerimizi bize güvenenlere borçluyuz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler