ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.youshop.com.tr

YOU TEKSTİL AKSESUAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÖKTÜRK MERKEZ MAH. 1.FESLEĞEN SOK. NO:2 B / 6 EYÜP İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0295052298800011

Vergi No: 2950******

İşletme Adı: YOU TEKSTİL AKSESUAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2016 yılında faaliyete başlayan YOU; bir hazır-giyim koleksiyonunun, fikirden tasarıma, dikişten sunuma uzanan hayata geçme süresini tanımlıyor. Modern yaşamın hızlı temposunda derin bir nefes aldırma amacıyla yola çıkan marka, size kendinizi özel hissettirecek ayrıntıları yakalıyor. Sınırlı sayıda ve özenle üretilen koleksiyonlar, kendine özgü tasarımlarıyla stile farklı bir değer katarken, hayata geçiş anlayışı olan “SEN”den ödün vermiyor. Dikkat çekicilik ve dinginliğin bütünleşmesi sürecinde zaman ve mekan kavramlarından uzaklaşıyor, 21.yüzyılın çok kültürlü yapısından beslenerek özgür bir yaşam stili sunuyor. YOU, “SEN” anlayışıyla Türkiye’de adı özgünlük ve kaliteyle bütünleşen bir marka olmaktan gurur duyuyor.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler