ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bilgetaki.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

BİLGE TAKI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ERENKÖY MAH.TELLİKAVAK SOK. NO:34/50 KADIKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0166038221700017

Vergi No: 1660382217

İşletme Adı: BİLGE TAKI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bilgetaki@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bilge Takı San.Tic.Ltd.Şti. 1998 yılından itibaren atölye ve mağaza olarak sektörde yer alan bilgetakı, deneyimini e-ticaret sitesi aracılığı ile sürdürüyor. Tasarım ekibimizin yarattığı özgün takıları kendi atölyemizde üretiyoruz. Ürünlerimizin kalitesi, güvenli ödeme sistemimiz, taksit avantajları, ücretsiz kargo hizmetimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Takılarımız sadece kadınlar için değil. Erkekleri de unutmadık. Erkek ürünlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. TESBİH: Değişik taşlarla yapılan ve binlerce yıldır insanların gerek dini, gerekse sosyal sebeplerle kullandıkları tesbih, özellikle beylerin vazgeçemediği bir aksesuar haline geldi. Sitemizde özel üretim tesbihler bulma imkanına sahipsiniz. Özellikle tesbih koleksiyonerlerinin ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Keyifli alışverişler dileriz

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler