ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

karnas.shop

KARNAS ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

YENİ YANYOL SOK. CELİL AĞA İŞ MERK., NO:9/3 MECİDİYEKÖY / ŞİŞLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0524052478100019

Vergi No: 5240******

İşletme Adı: KARNAS ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.07.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: karnaselektronik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2006 yılında KARNAS Teknoloji Grup adı altında bir araya gelerek, konularında deneyimli ortakları tarafından kurulan KARNAS Elektronik Teknolojileri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş olarak genel faaliyet alanlarımız, elektronik ürünleri, görüntü / ses sistemleri ile bina otomasyonu ve güvenlik sistemleri konularıdır. 14 yıllık serüvenimizin son 2 yılında yukarıdaki faaliyet alanlarımızda yer alan ürünleri internetten de satma düşüncesiyle açmış olduğumuz karnas.shop sitemizde siz değerli müşterilerimizin satın alma sürecinizi en güvenli şekilde tamamlayabilmenizi ve en hızlı şekilde sizlere ürünlerinizi ulaştırabilmeyi hedefliyoruz. Konu inernet satışı olunca da ürün yelpazemize oyuncaklar, kahve vb. gibi internet satışına uygun olan çeşitli ürün gruplarını ekleyerek sitemizde yer alan ürün sayısını her geçen gün arttırmaktayız. Alışverişinizde bizi seçtiğiniz için çok teşekkürler.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Eğitim

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler