ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.turkuvazgubre.com.tr

TURKUVAZ ORGANİK GÜBRE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

75 İNCİ YIL MAH EMKO SANAYİ SİTESİ Eskişehir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0871093436800001

Vergi No: 8710******

İşletme Adı: TURKUVAZ ORGANİK GÜBRE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: turkuvazorganikgubre@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Toprakların sürdürülebilir kullanımını devam ettirmek, çevre kirliliğini azaltmak ve dünyada organik tarıma olan artan talep göz önüne alındığında Kimyevi gübrelerinin kullanımını aza indirmek amacıyla organik gübre kullanımına ağırlık verilmesi gerektiği ortaya çıkan bir gerçektir. TURKUVAZ ürünleri bu amaçla kullanılabilecek organik tarım üretiminin kaynağıdır. Ekim anından hasat zamanına kadar çiftçimizin yüzünün gülmesi, kazançlı ve bereketli çıkması için besleme ve koruma ürünlerinde doğru seçimler yapılması büyük önem taşımaktadır. TURKUVAZ ORGANİK GÜBRE A.Ş. olarak bu seçimleri yapmanızı zengin ürün çeşitlerimizle kolaylaştırıyoruz. Hedefimiz dünyada bilinen en kıymetli olan yarasa gübresini organik tarımda yaygınlaştırarak çifçimizin ürün kalitesini ve bereketini arttırmaktır. Ülkemizde Yarasa Gübresi nin geçmişi çok yeni. Turkuvaz, sektör kurucu rol üstlenerek yarasa gübresi işleme tesislerinde bu değerli gübreyi işleyerek tarıma kazandırmaktadır. Ayrıca ruhsatlı ham yarasa gübresi rezervlerini sözleşmeler yaparak bünyesine katmaktadır. Turkuvaz A.Ş. konusunda ülkemizde bir marka olmuştur. Şirket olarak amacımız yarasa gübresi gibi değerli bir gübrenin faydalarını ülkemiz üreticisine anlatmak ve bilinçlendirmektir. Turkuvaz Organik Gübre olarak Sosyal sorumluluklarımız ve duyarlılıklarımız var.. Turkuvaz A.Ş. olarak biz, kazancımızı sadece şirket yatırımı ve hissedarlarımıza kâr dağıtımı bakış açısıyla üretim ve ticaret yapmıyoruz. Ülkemizin birçok sorununa duyarlılıkla destek vermek üzere, sosyal sorumluluk alanına giren her samimi ihtiyaca ve her yeni projeye destekçiyiz. Yarasa Gübresi başta olmak üzere, tüm organik gübreler konusunda Türkiye'nin ihtiyacını karşılamak, dünyaya da ihraç etmek üzere tesislerimizi çoğaltmak üzere projelerimizi planlamakta, hayata geçirmek üzere çalışmalar yapmaktayız. Türkiye'de çok ciddi bir Yarasa Gübresi potansiyeli var. Bu potansiyeli doğru ve etkin değerlendirmek gerekiyor. Bu potansiyel etkin kullanılmazsa, ülkemizin bu değerli kaynağı yanlış ve kötü yönetilerek ziyan edilmiş olur. Bizim projelerimiz, mevcut yarasa gübrelerinin doğru ve yasal şekilde toplanması ve değerlendirilmesi ile bu kaynağın başta Türk çiftçisi olmak üzere organik gübre kullanmak isteyen ve buna ihtiyaç duyan herkesin uygun fiyatla ürünü temin etmesi yönünde zincirin halkalarını oluşturmak üzere planlanmaktadır. Bu bağlamda tüketiciye en uygun fiyatla ürünü sunabilmek üzere hammadde temini, üretim ve pazarlama süreçlerini iyileştirmek için sektörde uzman akademisyenlerle konuyu sürekli istişare ederek projelerimizi planlamaktayız. Projelerimizle ilgili bilgi edinmek isteyen ziyaretçilerimiz, bizimle iletişim linkimiz üzerinden temasa geçebilirler.

Mal ve Hizmetler

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler