Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ayakkabimalzememarket.com

AKIN TAŞKAPILI AKIN TİCARET AYAKKABI VE LOSTRA MALZEMELERİ

RASİMPAŞA MAH. İZZETTİN SOK. NO:111/A KADIKÖY / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 17132******

İşletme Adı: AKIN TAŞKAPILI AKIN TİCARET AYAKKABI VE LOSTRA MALZEMELERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2017

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: akin.taskapili@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ayakkabı ile ilgili her şeyin bulunabileceği, toptan ve perakende satış yapan bir sanal marketiz. Ayakkabısına bakım yapmak isteyenlerin uğrak noktası, Ayakkabı imal etmek isteyenlerin veya Ayakkabı tamir etmek isteyenlerin favori sanal marketi olmaktan gurur duyuyoruz. 1964'den beri müşteri odaklı ve uygun fiyatlarıyla 50 yılı aşkın tecrübe ve hizmet politikamızla, sayısız ürün yelpazesi ve marka çeşitleriyle hizmet vermekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler