www.kompozit.net Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

DOST KİMYA ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ISTANBUL DERİ ORGANİZE SAN. BOLGESİ GERGEF SOK. NO : 6/B İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0310052361500017

Vergi No: 3100523615

İşletme Adı: DOST KİMYA ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Karbon Fiber Kumaş, Boru, Çubuk, Şerit ,Plaka ,Cam Aramid Kevlar Fiber ürünler, Epoksi Reçineler, Vakum Infuzyon Sarf Malzemeleri gibi , ileri kompozitlerle ilgili pek çok malzemeyi 2010 yılından günümüze online olarak satıyoruz. Sitemiz herkesin, malzemelerini ve ekipmanlarını kolaylıkla temin edebileceği, gerektiğinde teknik destek alabileceği ilk platform olmuştur. Direk ulaşabileceğiniz uygulama videoları, kapsamlı teknik açıklamalar, sürekli güncellenen blog sayfalarıyla kompozit severlerin ilk adresi olmaya devam edecektir. Kompozit Malzemeler: Karbon Cam Aramid Fiber Kumaşlar Kompozit Yapı Güçlendirme ürünleri Karbon Fiber Borular,Plakalar, Çubuklar Cam Fiber Borular,Plakalar, Çubuklar Epoksi Sistemler Yapıştırıcılar Vakum sarf malzemeleri Infuzyon malzemeleri Kompozit ekipmanları

Mal ve Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı