ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yiltas.com

YILTAŞ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ

MERKEZ :AŞAĞI SOKU MH. D-100 KARAYOLU ÜZERİ NO:221 Bolu - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0979118236800001

Vergi No: 9791******

İşletme Adı: YILTAŞ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.08.2019

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: yiltasyapi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Temeli Aile şirketi olarak 1984 Yılında Yıldırım Kerestecilik adı altında orman ürünleri imalatı ile atılmış, yılların vermiş olduğu tecrübe ve girişimcilik örneği ile, Yapı Market fikri hayata geçirilmiştir.2022 yılı itibariyle Gıda sektörüne de girilerek ürün portföyü çeşitlendirilmiş Sektöre öncelik yapan Yıltaş Mağazacılık kimliğine kavuşulmuştur. Düzenli yatırımlar ve ulusal hizmet kalitesi anlayışıyla, YILTAŞ şu anki kurumsal yapısı ve %100 yerli sermayesi ile Türkiye’nin sayılı, Bolu ve Düzce bölgesinin En kapsamlı Mağazalarından biri olmuştur.30.000'den fazla ürün çeşidi ile toplamda 11.000m2 yi bulan Kapalı alanı ile Müşterilerine hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Tekstil

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler