ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hepsiihtiyac.com

DİJİTALKOBİ E-TİCARET YAZILIM BİLİŞİM REKLAM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2091/3 SOKAK NO 19/A BAYRAKLI İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0295089667100001

Vergi No: 2950******

İşletme Adı: DİJİTALKOBİ E-TİCARET YAZILIM BİLİŞİM REKLAM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.01.2019

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: dijitalkobi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hepsiihtiyaç.com 2016 yılından buyana e-ticaret sektöründe hizmet vermektedir. E-Ticaretin tüm renklerini bünyesinde barındırarak tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamayı görev edinmiştir. Hepsiihtiyaç.com DijitalKobi markası olup tüketicilere kaliteli, uygun ve daha hızlı hizmet verebilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Vizyon İhtiyacınız nedir? Misyon Güvenilir E-Ticaret Kurucu Firma Dijitalkobi E-Ticaret Yazılım Bilişim Reklam Ve Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Danışmanlık Hizmetleri

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı