ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.youthall.com

STJ İNSAN KAYNAKLARI BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

SAHRAYI CEDİT MAH. ATATÜRK CAD. MESA KOZ NO:69/184 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0781056206100017

Vergi No: 7810******

İşletme Adı: STJ İNSAN KAYNAKLARI BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Youthall

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2019

İşletme Türü: Anonim Şirket

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/youthall/id1168596209?l=tr

Kep Adresleri: stjinsankaynaklari@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Marka Bilinirliğinizi Artırın ve Yetenekleri Keşfedin Fortune 500'den, startuplara yüzlerce şirket işveren markası iletişiminde Youthall'u kullanarak aradıkları yeteneklere kolayca ulaşıyor ve etkileşime geçiyor. - Neden Youthall? Markanızın benzersiz hikayesini ve kültürünü genç yeteneklere aktarmak ve onları şirketinize kazandırmak için uygun olabilecek Dijital İK çözümleri sunuyoruz. Sunduğumuz çözümler ile işveren kimliğinizi dijitale taşıyor, markanızın bilinirliğini artırırken marka hikayenizi ve kültürünüzü genç yetenekler ile tanıştırıyoruz. - Dijitalde sürdürülebilir bir işveren markası algısı oluşturalım. - 3x daha etkili yerleştirme yaparak maliyetlerinizi %50 azaltıyoruz. Her yerden ve ölçekten 1000+ şirket işveren markası bilinirliğini artırmak ve doğru adaylar ile ekibini güçlendirmek için Youthall’u kullanıyor. -Neler Yaparız? Genç yetenekleri şirketinize kazandırmanız için artık sadece ilan yayınlamak yetmiyor. Genç yetenekler her şeyden önce şirketinizi daha yakından tanımak ve şirketinizle etkileşime geçmek istiyor. Youthall tam da bu nokta da markanızın kültürünü, hikayesini, çalışma ortamını, takımınızı daha yakından tanıtan içgörü sağlayarak markanız ile genç yetenekler arasında bağlantılar kuruyor. Siz de işveren markanızı geliştirmek, en iyi ve en doğru yetenekleri şirketinize kazandırmak istiyor musunuz? Bizimle hello@youthall.com e-posta adresinden veya +90 216 807 01 08 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. Youthall ile ilgili daha fazla bilgi almak için youthall.com/Youthall/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Online Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler