ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.exxeselection.com

ÇETİN FAMİLY TEKSTİL GIDA PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BARIŞ MAH. DEFNE SK.NO: 34 NİLÜFER BURSA Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0245001305500027

Vergi No: 2450******

İşletme Adı: ÇETİN FAMİLY TEKSTİL GIDA PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Exxe Selection

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.exxe.selection

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/exxe-selection/id1484043622

Kep Adresleri: cetinfamily@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1997 yılında Bursa’da değerli müşterileriyle buluşan Exxe Selection, Çetin Family Ltd. Şti bünyesi altında hizmet veriyor. 30 yılı aşkın bir süredir dürüstlük ilkesiyle perakende sektörüne yön veren firma, dünyaca tanınan ithal giyim markalarını Exxe Selection lüks mağaza konseptiyle beğeniye sunuyor. 1900 metrekare büyüklüğünde nezih bir atmosferde, kaliteli hizmet anlayışı ve %100 memnuniyet odaklı politikasıyla da müşterilerinden tam not alıyor. Bursa’da bulunan ilk mağaza ile İstanbul, Balıkesir, Afyon ve Kocaeli’de açılan şubeler özel bir mimari tasarım ekibi tarafından projelendirilip hayata geçiriliyor. Mağaza içinde yer alan mobilyalar, ürünlerin sergilendiği bölümler ve aksesuarlar müşteriler için alışverişin keyifli, konforlu ve özel kılınmasına yönelik konumlandırılıyor. Tamamı orijinal olan Versace, Hugo Boss, Michael Kors, Furla ve Balmain gibi markaların tasarımları lüks giyim tutkunları için yurt dışından ithal ediliyor. Emporio Armani ve Armani Exchange butiklerinin de Bursa ve İstanbul’daki temsilciliği üstleniliyor. Uzun yıllar sektörün dinamiklerini elinde tutan firma; başarısını doğru lokasyonda, en kaliteli ürünü, üstün hizmet kalitesiyle müşteriye ulaştırabilmesine bağlıyor. Hem kadınlara hem de erkeklere yönelik giyim, ayakkabı ve aksesuar seçenekleri dünya modasını yakından takip edenlerin oldukça ilgisini çekiyor. Ayrıca her sezona özel güncel koleksiyonlar Amerika ve Avrupa ile aynı anda Exxe Selection’da yer buluyor. Moda haftalarında yer alan en favori kombinler lüks giyim sevenlere aynı anda ulaşıyor. Afyon, Oksijen ve Susurluk’ta da Exxe Selection Outlet konseptiyle hizmet veren firma bir önceki sezona ait ürünleri de indirimli olarak satışa sunuyor. Alışverişin keyfe dönüştüğü yerde en kaliteli markalar arasından özenle seçilen ürünlere fırsatlarla dolu web sitesinden de ulaşılabiliyor. Tüm ürünlerin detaylı fotoğraflarının yer aldığı sitede ürün özellikleri de belirtiliyor. Renk seçenekleri, beden tablosu ve diğer kullanıcıların yorumlarına da yer verilerek modaseverlere 7/24 online hizmet sunuluyor. Ücretsiz kargo seçeneği ile adrese teslimatı yapılan ürünlerde iade seçeneği de bulunuyor. İster lüks mağaza konseptinde birebir ister online sistemde uzaktan bilgisayar başında yapılan alışverişlerde daima müşterinin yanında olan firma sağladığı güven ile daha uzun yıllar perakende sektöründe ilerleme hedefi taşıyor.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para