ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ersepeti.com.tr

BİLAL GÜNEŞ

MEVLANA MAH. SULTAN AHMET CAD. AKER B-3 BLOK NO: 1 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 66610***********

Vergi No: 66610******

İşletme Adı: BİLAL GÜNEŞ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2019

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: bilal.gunes@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

GNS e-ticaret işletmesi altında www.ersepeti.com alan adı ile e-ticaret faaliyetlerine başlayan (2018) ERSEPETI markası, 2019 yılı sonu itibari ile www.ersepeti.com.tr alan adı ile e-ticaret faaliyetine devam etmektedir. Tüm malzeme ve ürün grupları; Ydk.Sb./Asb. adaylarının, 6 aylık erlerin ve bedelli erlerin ihtiyaçları göz önüne alınarak belirlenmiştir.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler