ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.aronya.com

ARONYA GIDA VE SAĞLIK ANONİM ŞİRKETİ

SALACAK MAH.SALACAK İSKELE CAD., NO:11 ÜSKÜDAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0001085096300013

Vergi No: 0010******

İşletme Adı: ARONYA GIDA VE SAĞLIK ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.06.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: aronyagida@hs04.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ülkemizde son yıllarda adından çokça söz edilmeye başlanan yeni bir meyve var. Adı Aronya! Biz ona Mor Aronya diyoruz. Mega antioksidan kaynağı aronya meyvesi ürünlerine sitemizden ulaşabilir, sosyal medyada bizleri @moraronya olarak takip edebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler