ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bytyedekparca.com

BYT DOĞAL GAZ SIHHİ TESİSAT İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ İNŞAAT OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

PAPUÇÇULAR MAH. ADNAN MENDERES CAD. AYGÜN INŞAAT NO: 62 Sakarya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0195088204500001

Vergi No: 1950******

İşletme Adı: BYT DOĞAL GAZ SIHHİ TESİSAT İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ İNŞAAT OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.08.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bytiklimlendirme@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Biz BYT’yiz Gururlu Bir Geçmişi Olan Geniş bir Yedek Parça Şirketiyiz. Sahip olduğumuz zengin deneyim ve uzmanlık sayesinde, geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler sunmaktayız. Güvenilir tedarikçilerle kurduğumuz sağlam ilişkiler ve kaliteli ürünlerimizle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. BYT olarak, yenilikçi yaklaşımımız ve müşteri odaklı çözümlerimizle sektörde lider bir konumda olmayı sürdürmekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler