ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yenibirlastik.com

BAS LASTİK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÖKTÜRK MERKEZ MAH. TELEKOM SOK. NO:4, SABAN RESIDENCE F BLOK DAİRE:9 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0143111263700001

Vergi No: 1431******

İşletme Adı: BAS LASTİK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.01.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: baslastik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yenibirlastik.com sektörünün en büyük markalarının en üst düzey yöneticileri tarafından hazırlanmış, en kapsamlı tedarik platformudur. Sektörde ki 25 yılı aşkın tecrübe ve deneyimlerimizle hazırlamış olduğumuz web sitemiz, alıcı ve satıcının kimliğini gösterilmeksizin satış ve satın alma süreçlerini en hızlı ve ekonomik şekilde yönetilmesini sağlar. Aradığınız tüm ürünlere en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Binek araç, kamyonet, kamyon, otobüs, tır, forklift ve iş makinası lastikleri konusunda Pirelli, Bridgestone, Lassa, Goodyear, Continental, Michelin, Hankook ve Petlas başta olmak üzere 20'nin üzerinde markanın lastiklerini satışa sunmaktadır. Tek tuşla pazarın tüm bilgilerine ulaşmak, operasyonunuzu dijital ortama taşımak, tüm satış ve satın alma süreçlerinizi dilediğiniz yerden yönetebilmek için hemen yenibirlastik.com'a üye olun.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler