ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.evoteli.com

BODRUM VİLLA TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ZENGİN HÜSEYİN SK GÜMBET MH NO27-C BODRUM MUĞLA Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0178073609900011

Vergi No: 1780******

İşletme Adı: BODRUM VİLLA TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.04.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bodrumvilla@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Evoteli.com dünya çapında bir Tatil Evleri, Otel odaları kiralama ve dağıtım portalıdır. İlan sahiplerinin portalımıza kolayca ekledikleri villa, ev, yazlık, daire, apart, rezidans veya herhangi bir otel odasını tek bir web sitesi üzerinden yurt içinde ve yurt dışında günlük kiralama hizmeti veren Booking.com, Wimdu, Airbnb, Holidaylettings, VRBO, HomeAway, FlipKey, HouseTrip gibi 20'den fazla portal ve 500'ün üzerinde acentaya entegreli bir şekilde ücretsiz olarak dağıtımını API, XML veya manuel ekleme yoluyla gerçekleştirip rezervasyon alan bir sistemdir. TÜRSAB 8192 üye nolu A Grubu Seyahat Acentası olan şirketimiz EV OTELİ TURİZM ünvanı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Seyahat Acentaları Birliği üyesidir. Evoteli.com ev turizmine yıllarını vermiş dinamik kadrosu ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesi ile bir sonraki tatil planınızın en güvenilir adresidir.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler