ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.akkasoto.com

CUMALİ AKKAŞ

AKKAŞ OTO ULUCAMİİ MH. KIZILAY CD. NO:58/A SEYHAN ADANA Adana - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 11077***********

Vergi No: 11077******

İşletme Adı: CUMALİ AKKAŞ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.08.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: cumali.akkas@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Cumali AKKAŞ, Akkaş Oto Ford Yedek Parça işletmesini 2010 yılında Adana’da kurmuştur. 2010 yılından önce çeşitli firmalarda pazarlama, satış ve yönetim alanlarında görev yapmış olup bu alandaki tecrübelerini kendi firmasında 12 yılı aşkın bir süredir müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren firma müşterilerine hem yerinde hem de tamirhanelerinde verimli şekilde hizmet vermektedir. Kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet kalitesini online pazar yerlerinde de sunmak amacıyla 2022 yılında aktif stok takipli internet sitemizi kurarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler