ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.akilliyuva.com

SMARTON AKILLI TEKNOLOJİLER DONANIM YAZILIM BİLİŞİM DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İÇERENKÖY MAH. İSPİRLİ CANİP SK. SEDEF APT., NO:27 KAT:3 D:8 34752 ATAŞEHİR-İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0772070587000014

Vergi No: 7720******

İşletme Adı: SMARTON AKILLI TEKNOLOJİLER DONANIM YAZILIM BİLİŞİM DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: smarton@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Smarton Akıllı Teknolojiler Ltd. Şti. Akıllı Ev ve Ofis Çözümleri konusunda donanım, yazılım ve güvenlik hizmetleri ve danışmanlığı vermektedir. Akıllı Ev ve Ofis Çözümleri Global Markalar yetkili satış ve satış sonrası alanlarda faaliyet göstermektedir. Müşterilerine, Akıllı Ev ve Ofis Çözümlerinde, hizmet ve ürünleri sunmakla kalmayıp, Akıllı Teknolojiler konusunda araştırma geliştirme faaliyetleri gerçekleştirerek müşterilerine en güncel teknolojileri sunmayı hedeflemektedir. www.akilliyuva.com Türkiye'nin ilk Akıllı Ev ve Ofis Çözümleri online satış mağazasıdır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler