ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

effive.com.tr

HURAS GIDA KOZMETİK TEKSTİL SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

YENİBAĞLAR MAHALLESİ, PRF. DOKTOR BÜYÜKERŞAN BLV. NO:27/B Eskişehir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0464186601100001

Vergi No: 4641******

İşletme Adı: HURAS GIDA KOZMETİK TEKSTİL SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: hurasgida@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Huras Gıda Kozmetik Tekstil Sanayi Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi firması tarafından EFFIVE markalı Sporcu Gıda ürünlerinin yetkili Türkiye Ana Distribütörüdür. 2022 yılında, herkesin daha sağlıklı yaşamasına yardımcı olmak üzere çıktığımız bu yolda; Sunduğumuz ürünler ve sektöre getirdiğimiz yenilikler ile, Türkiye’de sağlıklı beslenme ve fit yaşama konseptlerinin öncüsü olmak için çalışıyoruz. Amacımız; vitaminler, kalorisi kısıtlanmış gıdalar, beslenme takviyeleri, fonksiyonel gıda, anti-aging çözümleri ve sporcu destek ürünleri ile yaşam kalitenizi artırmaya yardımcı olmak. Ürünlerimizin üretim esnasında kullanılan ham maddelerin tercihi, satın alınması ve depolanması sırasında ve üretim sürecinde kusursuz kalite politikamız ön plandadır. Ürün portföyümüze ileri teknoloji tutkumuz ile birleşerek ürün dizayn edilir katacağımız geniş ve kaliteli ürün yelpazesi kadar, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Ürünlerimiz Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Tasarladığımız tüm EFFIVE Ürünleri Türkiye'de üretilmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler