ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.gladsture.com

NURGÜL METE

MEHMETÇİK MAH. MUAMMER AKSOY CAD. NO:93/8 PAMUKKALE/DENİZLİ Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 31234***********

Vergi No: 31234******

İşletme Adı: NURGÜL METE

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.03.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Gladsture, doğayı memnun et anlamına gelen ve mottomuz olan “glad the nature” kelimelerinin birleşmesiyle oluşmuştur. Gladsture, doğal olana dönüş amacı ile yola çıkan, bireylerin zihinsel, fiziksel ve ruhsal yaşam kalitesini yükseltmek için doğal malzemelerle üretilen ev kozmetiği, kişisel bakım ürünleri ve aksesuarlarını insan sağlığına ve çevreye dost şekilde sunma amacı güden bir markadır. Kültürel olandan ilhamla, geleneksel hamam konseptini günümüz spa konsepti ile harmanlayarak geleneksel ile evrenseli doğal ve sürdürülebilir şekilde yeniden yorumlar.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler