ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

agabeyoglusmm.com

AĞABEYOĞLU GRUP MEDYA İNŞAAT YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

YAVUZ SELİM MAHALLESİ, YENİ SANAYİ SİTESİ, 73002. CD. NO:47/A DULKADİROĞLU/KAHRAMANMARAŞ Kahramanmaraş - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0009172734600001

Vergi No: 0091******

İşletme Adı: AĞABEYOĞLU GRUP MEDYA İNŞAAT YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: ertugrul.akben@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

AĞABEYOĞLU® GRUP, 2016'da yeni ismiyle, yeni ilinde yerini alan; Sahiplendiği markalara özel ve alternatif çözümleri hızla üreten, kurumsal & bireysel bütün ihtiyaçları karşılayabilen, açıkhava ve dijital reklamcılık, sosyal medya hizmetleri, yazılım çözümleri, yapısal çözümler ve dahasını sizlere kendi bünyesinde sunan; Doğru mecrada, doğru zamanda, doğru içeriklerle konumlanmanızı sağlayan yeni ve geleneksel medya’yı birçok hizmet ile harmanlamış genç, dinamik ekibi, güçlü referansları ve tecrübesiyle, araştıran, güçlü ve entegre fikirler üreten, yeniliklere öncülük eden bir firmadan fazlasıdır. AĞABEYOĞLU® MEDYA | İNŞAAT | YAZILIM | SMM alanlarında faaliyet göstermektedir. Grafik Tasarım & Prodüksiyon, Açıkhava Reklamcılığı, Dijital Baskı & Promosyon, Demir Doğrama & Ferforje, Çelik Konstrüksiyon, Dış Cephe & Prefabrik Yapı, CRM & ERP Danışmanlığı, Web Site Tasarım, SEO & SEM Optimizasyonu, Dijital Planlama & Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Marka & İçerik Oluşturma... 2022'de Firma Ünvanı AĞABEYOĞLU® GRUP MEDYA İNŞAAT YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olmuştur. Danışmanlık, Gıda, Turizm, Otomotiv, Kozmetik vb. bütün girişimlerini tek bir çatı altında toplayarak hızla büyümeye devam etmektedir. Unvan: AĞABEYOĞLU® GRUP MEDYA İNŞAAT YAZILIM SAN. VE TİC. A.Ş. Mecidiyeköy V.D. 0091727346 Mersis No: 0009172734600001 Ticaret Sic. No: 409499-5 Genel Merkez: Fulya Mah. Büyükdere Cad. Quasar Blok No: 76 İç Kapı No: 188 Şişli / İstanbul

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler