ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ventures.com.tr

REMZİ TOKER

YUNUS EMRE MAH. 565 SK. NO:54 ENES ÖZER APT. D:5 SULTANGAZİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 39611******

İşletme Adı: REMZİ TOKER

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.04.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: remzi.toker@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ventures Türkiye’nin en kaliteli yer sağlayıcı şirketidir. Ventures 2019 yılında kurulan, özel bir ISS şirketidir. Sunucuları asla çevrimdışı kalmamış ve asla kalmayacak olan, alan adı fiyatları her zaman en uygun fiyatlardan sunulan bir şirkettir. Müşterilerini her zaman çok seven, onların daha kaliteli hizmet alabilmelerini sağlamaya çalışmaktan başka bir gayesi olmayan yegâne bir emeldir.

Mal ve Hizmetler

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler