gizahouse.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

NOVADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ ATATÜRK MAH. AYDIN CAD. NO: 216/Z046 SÖKE Aydın - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0778001343600010

Vergi No: 7780013436

İşletme Adı: SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: soktastekstil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ege’de doğan GIZA HOUSE ilham, beceri ve bölgesel mirasımızın bir harmanı; eşsiz pamuklu kumaşlar ile özenle dikilen gömleklerin “evi”dir. GIZA HOUSE gücünü, Ege Bölgesi’nin tarihi, zenginliği, bereketli topraklarından ve yöre halkının çalışkanlığından alır. İplikten, kumaşa ve dikime kadar özenle oluşturulan gömlekler, bu ilhamın birer ürünüdür. GIZA HOUSE koleksiyonunda bulunan özgün, kaliteli gömlekler ve binlerce kumaş tasarımı ile lüks giyimi ulaşılabilir kılmak istedik. İtalya ve Türkiye’deki yaratıcı tasarım merkezlerimiz ile, stilde İtalya’nın rafine klasikliğini ve Türk Akdeniz zenginliğini benzersiz bir şekilde harmanladık. Gömleklerimizde orijinal, saf pamuklu kumaşların yanısıra, yün, ipek, keten gibi yaratıcı karışımlı kumaşlar kullanarak sizler için fark yaratmayı misyon edindik. Gömleklerimizde asla polyester kumaş kullanmıyoruz. Doğallık, bizim için her zaman önceliklidir. GIZA HOUSE, adını Mısır’ın verimli ve bereketli Nil Deltası’nda yetişen en iyi pamuk türlerinden olan Giza pamuğundan alıyor. Bu pamukların tohumları 19. yüzyılda Kavalalı Mehmet Paşa tarafından Anadolu’ya getiriliyor. Gömleklerimizi doğanın bize sunduğu bu en mükemmel pamuk türlerinden birisi olan orijinal Mısır Giza ve özenle seçilmiş Ege pamukları ile üretiyoruz. Özellikle Ege’ye özgü ve Avrupa’nın en uzun elyaflı pamuğu Meander 71 ile dokunmuş ipeksi tutuma sahip gömleklerimiz koleksiyonumuzun en değerli parçalarıdır. GIZA HOUSE hikayesine hoş geldiniz…

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı