guneskizi.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

OPIN TEKSTİL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜVEN MAH. MENDERES CD. NO:43/A GÜNGÖREN İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0644070061300001

Vergi No: 6440700613

İşletme Adı: OPIN TEKSTİL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: opintekstil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Güneşkızı, enerjisini & ilhamını; gökkuşağının renklerinden, güneşin hayat veren sıcaklığından, rüzgarın özgürlüğünden, denizin coşkusunda, gökyüzünün sonsuzluğundan ve yıldızların parlaklığından alır. Yaş ve ölçü ayırmaksızın, kendini özgün ve rahat bir biçimde ifade etmek isteyen, renkleri özgürce kullanmaktan çekinmeyen, ruhunu genç & dinamik ve her mevsim yaz hisseden herkesin markasıdır. Zamana & son trendlere ezbere bağımlı değildir, zamansızlık ve kişiye özel uygunluk ilkelerini benimsemiştir. Merkezi 2019 yılında İstanbul’da kurulmuştur, ruhu Çeşme’ye aittir. Bu nedenle tüm çekimler bu ruha ayna olan sahil ve sokaklarda yapılmaktadır. İçindeki ışığı tüm dünyayla paylaşmak & kendi ışığını keşfetmekte herkese ilham kaynağı olmak en büyük hayalidir. Sevgi ve coşkuyla yapılan herşey bulaşıcıdır. OPIN TEKSTİL TİCARET LTD.ŞTİ. Oruçreis Mah. Giyimkent 10.Sokak No:30 Esenler / İSTANBUL TEL: 0537 979 5995

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler