ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

datacarsi.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

DATAÇARŞI YAZILIM PROJE VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

YILDIRIM BEYAZIT MAH AŞIK VEYSEL BULVARI E.Ü. TGB İDARE VE KULUÇKA1 60/40 MELİKGAZİ/KAYSERİ Kayseri - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0271169667700001

Vergi No: 2711696677

İşletme Adı: DATAÇARŞI YAZILIM PROJE VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.09.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: datacarsiyazilim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

E-ticaret sitesi, Kurumsal web Sitesi, SEO hizmetleri, Veri Kurtarma, Web TV,Konum bazlı dijital reklam,digital katalog, ERP projeleri.yapay zeka,kurumsal yazılım projeleri,telekomunikasyon projeleri

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler