ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

bentleytrike.com.tr

SETA CONSULTING İLETİŞİM DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

MASLAK MAH. ESKİ BÜYÜKDERE CAD. GİZ 2000 PLAZA NO:7 İÇ KAPI NO: 34 SARIYER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0764081823500001

Vergi No: 7640******

İşletme Adı: SETA CONSULTING İLETİŞİM DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.07.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: seta.consultingiletisim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Seta Consulting İletişim Danışmanlık Anonim Şirketi, Bentley Motors lisanslı bebek bisikleti ve denge bisikletlerinin tek yetkili ve resmi Türkiye distribütörüdür.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler