ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.parlak.com.tr

TAKİ KUYUMCULUK BİLLURİYE TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

POSTA CAD ŞEKERCİLER SOK NO 1 ALTINDAĞ Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0816009231700018

Vergi No: 8160******

İşletme Adı: TAKİ KUYUMCULUK BİLLURİYE TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: taki@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kalitemiz Güvenilirliğimiz Parlak Billuriye 1972 yılında Ankara'nın merkezi Ulus'ta hizmete girmiştir.İlk açıldığı günden itibaren kaliteyi ve müşteri memnunuyetini hedef alarak; Memnun Müşteri Pörtföyünü her geçen gün artıran firmamız bugün Ankara'da Züccaciye denince akla gelen ilk adresi haline gelmiştir. Her zaman yüksek kaliteli ürünler için yurtiçinde ve yurtdışında sürekli olarak dolaşan yenilikleri,trendleri,modayı Ankara'ya getiren firmamız bu ilkesi doğrultusunda konsept mağazacılık anlayışını benimsemiştir.Bu anlayış doğrultusunda bugün ;Antares.Ankamall,Anatolium,Acity,Optimum,Taurus gibi Ankara'nın sayılı alışveriş merkezlerine hizmet eden firmamız yıllar içinde kazanmış olduğu tüm tecrübeyle daha dinamik ve daha yenilikçi olmayı bir ödev edinmiştir. Sektörün personel seçimi ve eğitimleri ile önder şirketimiz; Türk ve Dünyaca ünlü olan birçok marka ile çalışmaya ve büyümeye devam etmiş ve her ürünü fabrikadan alarak aracısız olarak ilk elden müşteriye sunmuştur.2007 yılında kendi markası olan Lively ile son müşteriye ulaşan istisnasız her zaman mağazalarında 5.000'den fazla ürün çeşidini bulunduran firmamız,her gün yepyeni ürünleri ve markaları satışa sunmaktadır. Misyonumuz: Dünyada ve Türkiye'de züccaciye konusunda sağlıklı, modern ve yeni nesil ürünler sunan lider perakende mağaza zincirlerimize yenilerini eklemek. Vizyonumuz: Müşterilerilerimize en kaliteli ,en modern, en sağlıklı ve güvenilir geniş ürün yelpazemizi her bütçeye uygun fiyatlarla sunarak Müşteri Memnunuyetini artımak,kendi sektöründe daima lider,güvenilir ,başarılı ve en çok tercih edilen mağazalar olmak. Değerlerimiz: Başarının sınırsızlığına inanarak sınırlarımızı zorlarız.Hep daha iyisini yapar kendimizi ve işimizi geliştiririz.Hayal eder ve gerçekleştiririz. Stratejilerimiz: Başarının sınırsızlığına inanarak sınırlarımızı zorlarız.Hep daha iyisini yapar kendimizi ve işimizi geliştiririz.Hayal eder ve gerçekleştiririz. Stratejilerimiz: Personeli eğitmek. Müşteri memnuniyetini artırmak Modern ve sağlıklı ürünler sunmak Mağaza sayısını artırmak ve daha çok müşteriye ulaşmak Her çeşit ,dünya markalarını da birarada bulabileceğiniz mağazalar oluşturma ve yenilerini açmayı hedeflemek. Müşteri beklentisinin bir adım önüne geçebilmek. Her zevke ve bütçeye uygun kaliteli ürünleri bulundurmak.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı