ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

carsimarnavutkoy.com

İLKAY SARI

TAŞOLUK MAHALLESİ KAZIM KARABEKİR CADDESİ NO:88 ARNAVUTKÖY / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 52909******

İşletme Adı: İLKAY SARI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.02.2023

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: arnavutkoy@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Çarşım Arnavutköy El Emeği Çarşısı Online Satış Platformu, Arnavutköy Belediyesi tarafından Belediyece kar amacı güdülmeyen, Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında oluşturulmuş bir pazaryeri platformudur. Bu platform, Arnavutköy Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi başta olmak üzere Arnavutköy Sanat Akademisi ve belediyemizin diğer kurslarından eğitim alan kişilerce üretilen el emeği ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi amacıyla kurulmuştur. Platformda satışı gerçekleşen ürünler tamamen el emeği olduğu gibi her biri eşsizdir. İşçilik kalitesini her anlamda hissettiren bu çözümler beklentileri maksimum manada karşılamayı başarır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler