ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

kaymaklarpeynircilik.com

KAYMAKLAR GIDA ÖZEL EĞİTİM PETROL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KEMALPAŞA MAHALLESİ HAMDİ SOKAK NO: 1 MERKEZ Çanakkale - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0539003848800019

Vergi No: 5390******

İşletme Adı: KAYMAKLAR GIDA ÖZEL EĞİTİM PETROL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.01.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: belgin.kaymak@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sadece Bayramiç’te ürettiğimiz sütlerle peynir üretimi yapmaktayız. Hayvanlarımızdan sağılan sütler, soğuk zincir bozulmadan çift katmanlı tanklarla üretim tesisimize ulaştırılıp, Gıda Uzmanlarımız tarafından testleri yapılarak üretime alınmaktadır. Gelen sütlerin Bentley cihazları ile bakteri, somatik, protein, laktoz ve antibiyotik testleri yapılmaktadır. ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemine sahibiz. Ürünlerimizin lezzeti sofralarınıza sağlık ve şenlik getirsin. Çanakkale’nin kutsal topraklarından sevgilerimizle...

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler