ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.maxiambalaj.com

MARMARA KOLİ VE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAKUPLU MAH. HÜRRİYET BUL. SKYPORT RESİDENCE NO:1/64 BEYLİKDÜZÜ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0612128408900001

Vergi No: 6121******

İşletme Adı: MARMARA KOLİ VE AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.10.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: marmarakoliveambalaj@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Toptan Koli imalatı ve satışı, baskılı koli, baskısız koli, baskılı karton kutu, karton ambalaj, kesimli kutu, e-ticaret kargo kutusu, koli fabrikası, oluklu mukavva koli üreticileri, İstanbul koli imalatı, baskılı karton kutu ambalaj fiyatları, Anadolu yakası koli firmaları, Avrupa yakası koli fabrikası, toptan koli

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler