www.uzmanlar.org Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

POYRAZ DEMİR ÇELİK İNŞAAT MOBİLYA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2. CD. NO:35, 34776 DUDULLU OSB.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ/ÜMRANİYE/İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0733044860100001

Vergi No: 7330448601

İşletme Adı: POYRAZ DEMİR ÇELİK İNŞAAT MOBİLYA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Uzmanlar, web sitesi barındırma hizmetleri, özelleştirilmiş sunucular ve özelleştirilebilir hosting sunucular sunan bir çevrimiçi barındırma şirketidir. Alan adı kaydı ve transfer hizmetleri sunmanın yanı sıra siber güvenlik desteği de vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para