ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.antiochmen.com

ANTIOCH TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MEHMET NESİH ÖZMEN MAHALLESİ DEFNE SOKAK NO:11/6 ANTİOCH İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0070035591600017

Vergi No: 0700******

İşletme Adı: ANTIOCH TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.04.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: antiochtekstil@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Online hazır giyim sektöründe erkek giyim seçeneklerinin yetersizliğine karşı hem ürün hem de hizmet olarak sektöre yeni bir soluk kazandırmayı hedefleyen Antioch Men, kendi bünyesinde oluşturduğu görsel içeriklerle de stil sahibi, cesur ve havalı Antioch Men erkeği tarzını oluşturmuştur. Erkeklere ulaşılabilir, kaliteli ve çeşitli ürünler sunan Antioch Men, 2011 yılında erkek giyimi bir yaşam tarzı haline getirme misyonuyla yola çıkmıştır. Antioch Men trend, konforlu ve kullanışlı ürün çeşitlerini bir araya getirerek, giyim konusunda erkeklerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor. Günlük casual tarzdan spor kıyafetlere, ev giyiminden ofis şıklığına her tarzı ve ihtiyacı kapsayan markanın ürün yelpazesinde tshirt, eşofman, gömlek, pantolon modelleri, triko kazaklar, ceketler, takımlar montlar ve daha fazlası mevcut.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler