medyainternet.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

KULGA YAZILIM VE TELEKOMÜNİKASYON LİMİTED ŞİRKETİ

BALIKESİR TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ - ÇAĞIŞ MAH. ÇAĞIŞ BM SK. NO: 340/16 OFİS: 32 BİGADİÇ / BALIKESİR Balıkesir - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0591078307700001

Vergi No: 5910783077

İşletme Adı: KULGA YAZILIM VE TELEKOMÜNİKASYON LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: kulgayazilim@hs06.kep.tr

Hakkında

Medya İnternet, ilk kez 2006 yılında medyainternet.com web sitesi üzerinden Elazığ'da hizmet vermeye başlamış ve daha çok Haber Yazılımları ve Hosting Hizmetleri alanında uzun yıllar bölgesel olarak hizmetler sunmuştur. 2013 yılı Ocak ayı itibariyle Bulut tabanlı web uygulamaları geliştirmeye başlayan Medya İnternet, haber yazılımı başta olmak üzere dernek ve belediye uygulamaları ile yüzlerce yayıncı, kurum ve kuruluşa ait web uygulamalarını bulut yazılımla buluşturmuştur. miPanel markasıyla geliştirdiği İçerik Yönetim Sistemi'ni hem standart web uygulamalarına hem de özel web projelerine entegre eden Medya İnternet, Güncelleme Bulutu isimli bulut yazılım güncelleme altyapısı ile geliştirilen yeni modül ve bileşenleri, yüzlerce web ve mobil uygulamaya anında sürüm güncellemeleri ile entegre etmektedir. Gelişen vizyonuyla Medya İnternet, uzman kadrosu, Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezindeki yeni nesil web sunucuları, yılların birikim ve tecrübesi ile Haber Yazılımı, Dernek Sitesi Scripti, Belediye Sitesi Scripti, Web Hosting, Sunucu ve Bulut altyapı hizmetlerini, müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Medya İnternet, Kulga ve miTelekom katma değeri olan ticari markalar olarak, 2021 Ocak ayından itibaren Kulga Yazılım ve Telekomünikasyon Ltd. Şti. ticari ünvanı, 15 yıllık güven ve birikimi ile Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nden tüm Türkiye'ye hizmet vermeye devam ediyor. Güveninizle, daha büyük hedeflere omuz omuza yürümek dileğiyle... Medya İnternet "Bugünün Ötesinde..."

Mal ve Hizmetler

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler