www.kutumagazam.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

SEMRA DİBEK KUTU MAĞAZAM

ANADOLU MH. YAĞIZALP SK. NO:7 D:4 34275 ARNAVUTKÖY İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 57865******

İşletme Adı: SEMRA DİBEK KUTU MAĞAZAM

Mobil Uygulama Adi: K&M Kutu Mağazam

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=odyobilisim.kutumagazam&hl=tr&gl=US

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2016 yılından bu yana "K&M Kutu Mağazam" adıyla, Çanta ürünleri ( Çapraz Çanta, Omuz Çantası, Göğüs Çantası, El Çantası, Evrak Çantası, Su Geçirmez Çanta, Spor Çanta, Sırt Çantası vb. kategorilerinde e-ticaret ortamında hizmet vermeye devam etmektedir. Amacımız, "En kaliteli" , "En güzel" , "En sıradışı" ve En benzersiz" ürünleri mümkün olan en makul fiyatlarla müşterilerimizin istifadesine sunabilmektir. Bu amaç için; Yurtiçi üreticilerimiz yanı sıra Yurtdışında ulaşılması zor lokasyonlardaki üreticiler ile de irtibat kurarak, Çanta Kategorisine ait benzersiz modellerin yasal prosedürlere göre ithalatını yapmak suretiyle müşterilerimizin en güzel ürünlere ulaşmasını sağlıyoruz. Gerek tasarım, gerek kalite olarak standardın üzerinde bir çizgi çizerek yol almaktır gayemiz. İşletmemiz, müşteri memnuniyetini sadece parasal değerler üzerinden değil, insani yaklaşımlar ile değerlendirerek sürdürmeyi bir görev kabul etmektedir. Bugüne bakışımız; İnsan odaklı kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak üzere sektörel faaliyeti sürdürmeyi amaçlar. Geleceğe bakışımız; Gelişen teknolojiyle birlikte değişen dünyaya ayak uydurmak için araştırmak,takip etmek ve güncel kalarak sektörel büyümeyi amaçlar.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı